ЧЕРНІВЦІГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0372 931 804

Контакт-центр0372 931 804

04.09.2020 / 12:36

Жителі Буковини зменшили на третину борги за газ у порівнянні з минулим роком

Станом на 1 серпня 2020 року борг побутових споживачів Чернівецької області за газопостачання склав 363,35 млн грн, що на третину менше, аніж минулого року.

Зменшення заборгованості виникло внаслідок зменшення ціни на природний газ для населення, проте кількість боржників значно не скоротилась. Загалом за газ боргують 157,4 тис. споживачів блакитного палива області. Майже половину боржників складають жителі Чернівців (49%), решта проживає у районах області. Варто відзначити, що в серпні заборгованість повністю погасило 3 тисячі споживачів, а загальний борг зменшився на 13 млн грн в порівнянні з липнем.

З початку карантину «Чернівцігаз збут» не застосовує штрафні санкції за прострочення оплати за спожитий газ і не припиняє постачання газу боржникам. Однак, такі тимчасові послаблення жодним чином не означають, що можна не оплачувати рахунки.

Тільки у липні наші працівники зробили попередження майже 15 тис. споживачів, які мають значну заборгованість. Після закінчення карантину компанія буде змушена здійснити заходи з відключення від газопостачання та звернутись до суду, якщо несплати за спожитий газ продовжаться.

Водночас ТОВ «Чернівцігаз збут» вдячне всім клієнтам, які вчасно та в повному обсязі здійснюють розрахунки за спожитий газ. Ми, своєю чергою, постійно удосконалюємось, щоб зробити наш сервіс максимально зручним для вас. Тож рекомендуємо економити свій час користуючись Особистим кабінетом на сайті 104.ua та Viber-ботом 7104.

Акція Твоя енергонезалежність