ЧЕРНІВЦІГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0372 931 804

Контакт-центр0372 931 804

31.07.2019 / 16:10

Нові можливості контакт-центру "Чернівцігаз Збуту" дозволили опрацювати в 5,5 раза більше звернень клієнтів

Від початку року оператори Контакт-центру ТОВ "Чернівцігаз Збуту" опрацювали 393,8 тис. звернень клієнтів. Найчастіше споживачі області звіряють дані особового рахунку та консультуються щодо рахунків за спожитий газ

Контакт-центр "Чернівцігаз Збуту" підвищує ефективність обслуговування клієнтів, тому в січні-червні цього року стало можливим дати відповіді та обробити в 5,5 раза більше звернень споживачів газу, ніж торік.

Консультації фахівців Контакт-центру можна безпосередньо в Особистому кабінеті на сайті 104.ua. Таким чином, оператори контакт-центру проконсультували майже 125 тис. споживачів блакитного палива Чернівецької області. Другими по популярності серед клієнтів "Чернівцігаз Збуту" стали звернення з питаннями щодо звірки особового рахунку та консультації по квитанціях – це зробили майже 60 тис. буковинців. Окрім того, в Особистому кабінеті є опція зворотного дзвінка «Callback», якою успішно скористалися 39 тис. клієнтів компанії.

"Задля зручності та економії часу наших клієнтів ми постійно працюємо над розширенням способів дистанційного спілкування з нашою компанією. Відтак, окрім контакт-центру, Особистого кабінету на сайті 104.ua та мобільного додатку 104Mobile для Android, цьогоріч було розроблено ще чат-бот 7104ua у месенджері Viber та мобільний додаток 104 Mobile Light для користувачів iPhone. Сплатити за газ не виходячи з дому – зручно та просто. З початку року понад 23 тис. наших клієнтів вже розрахувались за газ саме через онлайн-сервіси", - розповідає директор ТОВ "Чернівцігаз Збут" Володимир Ляшенко.

Отримати консультацію в контакт-центрі ТОВ "Чернівцігаз Збут" споживачі можуть щодня від 8:00 до 20:00 за номерами телефонів (0372) 93 18 04. Оператори працюють без обідньої перерви.

Для того аби самостійно контролювати стан особового рахунку, розмір нарахованої субсидії, наявність боргу або переплати, передати показання лічильника зареєструйте свій Особистий кабінет на сайті 104.ua. Детальну інструкцію як зареєструватися в Особистому кабінеті, читайте на сайті 104.ua у розділі "Як зареєструватися».