ЧЕРНІВЦІГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0372 931 804

Контакт-центр0372 931 804

13.10.2020 / 16:17

Понад тисяча буковинців запаслись газом на зиму за літніми цінами

Впродовж півтора місяця компанія «Чернівцігаз збут» проводила акцію «Твоя енергонезалежність». Її суть в тому, що ощадливі споживачі блакитного палива мали нагоду придбати газ за літніми цінами на зиму. В нових умовах, коли ціна формується ринковими механізмами, це дуже хороша пропозиція, адже клієнти компанії мали нагоду убезпечити себе від традиційного зростання тарифів в опалювальний сезон.

Пропозиція була доступна в три етапи – хто найшвидше зорієнтувався, той встиг купити газ за ціною 4,49 грн за кубометр в період з 16 по 31 серпня. У вересні акційна ціна була 5 грн за кубометр в першій половині місяця і 5,49 грн – в другій. Загалом трохи більше аніж тисяча буковинців скористались акцією, купивши 1 млн 246 тис. кубометрів газу.

Що ж очікує далі учасників акції – з 1 жовтня вони почали споживати свій «газовий запас». Поки акційний газ не буде використано, клієнт буде сплачувати лише один рахунок – за доставку газу. Якщо по акції були передплачені обсяги газу по різній ціні, то порядок їх споживання відповідатиме порядку замовлення і оплати.

Звертаємо увагу, що умови використання акції «Твоя енергонезалежність» цього року значно спрощені – жодних заявок на використання акційного газу подавати вже не треба.

Слідкувати за використанням свого «газового запасу» клієнт може в рахунку, який постачальник надсилатиме щомісяця.

Тож тепер учасники акції, які вірно розрахували своє споживання газу взимку та замовили відповідний обсяг, можуть не думати про газ до кінця опалювального сезону.

Слідкуйте за нашими пропозиціями й живіть комфортно.