ЧЕРНІВЦІГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0372 931 804

Контакт-центр0372 931 804

27.02.2019 / 15:58

В Чернівецькій області у два рази збільшилося використання онлайн-сервісів при сплаті за газ

У 2018 році більш як 54 тис. споживачів газу в Чернівецькій області розрахувались за спожите блакитне паливо за допомогою онлайн-платежів. У порівнянні із 2017 роком, кількість електронних розрахунків збільшилась вдвічі

Розраховуватись онлайн за спожитий газ клієнти «Чернівцігаз Збуту» можуть без черг та із мінімальною комісією, а в деяких випадках – навіть без комісій. Такі переваги стали основними причинами збільшення використання платіжних інтернет-платформ на Буковині. Розмір комісії при проведенні платежу визначається безпосередньо платіжною системою і не залежить від ТОВ «Чернівцігаз Збут».

«Основна перевага онлайн-платежів це можливість розраховуватись без черг, в будь-який час і незалежно від того де знаходиться клієнт. Все, що потрібно – доступ до інтернету. Тому й зростає популярність онлайн-сервісів оплати за газ, адже це зручно й швидко», - розповідає директор ТОВ «Чернівцігаз Збут» Володимир Ляшенко.

Наразі для користувачів Особистого кабінету 104.ua доступними є п’ять платформ для оплати за газ: MasterPass, iPay.ua, Portmone, Приват 24 та EasyPay. У 2018 році найпопулярнішою серед них стала Portmone, якою скористались майже 30 тисяч клієнтів.

Перелік онлайн-сервісів постійно збільшується. Нещодавно “Чернівцігаз Збут”, до вже наявних платіжних сервісів, додав новий дистанційний канал для оплати за газ - Viber-бот 7104ua. Для реєстрації потрібно просканувати QR-код через месенджер, ввести номер Особового рахунку, суму останньої оплати або номер лічильника. Viber дає можливість здійснювати оплати та керувати до 5-ти особовими рахунками.

Нагадуємо, що для реєстрації «Особистого кабінету» на сайті 104.ua потрібно тільки знати номер свого особового рахунку та останню суму платежу за газ.