ЧЕРНІВЦІГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0372 931 804

Контакт-центр0372 931 804

06.01.2016 / 11:56

Як укласти договір

Починаючи з 01.01.2016 р. постачання природного газу побутовим споживам Чернівецької області здійснюється на підставі договору, затвердженого Постановою НКРЕКП №2500 від 30.09.2015 «Про затвердження Типового договору постачання природного газу побутовим споживачам».

Нова форма договору постачання природного газу побутовим споживачам (далі - Договір) є типовою та публічною. Це означає, що умови встановлюються однаковими для всіх споживачів, а договір може бути укладений лише шляхом приєднання споживача до запропонованого договору в цілому.

Для забезпечення приєднання до умов Договору ТОВ «Чернівцігаз Збут» надсилає побутовим споживачам Чернівецької області заяву-приєднання з персоніфікованими даними такого споживача та його об'єкта разом із супровідним листом.

За відсутності зауважень до персоніфікованих даних у заяві-приєднанні та її змісту, споживач зобов'язаний підписати заяву-приєднання та повернути її в будь-який зручний йому спосіб - передати через контролера, надіслати поштою на адресу філії ТОВ «Чернівцігаз Збут» або вкласти заяву в скриньку, що встановлена в абонслужбі відповідної філії.  Підписання інших додаткових документів (договорів) не потребується.

Фактом згоди Споживача про приєднання до умов Договору є:

  • підписана та повернута на адресу ТОВ «Чернівцігаз Збут» заява-приєднання; 
  • та/або сплачений рахунок (квитанція) ТОВ «Чернівцігаз Збут» за поставлений природний газ, починаючи з 01.01.2016 р.;
  • та/або споживання природного газу, починаючи з 01.01.2016 р.

Поштові адреси та телефони філій постачальника газу можна дізнатися тут.

Споживач зобов'язується у місячний строк повідомити ТОВ «Чернівцігаз Збут» про зміну будь-якої інформації та даних, зазначених в заяві-приєднанні.

Акція Твоя енергонезалежність